Tomas, Chorvatsko, Severní Dalmácie, ostrov Murter, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 135899823


Tomas

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 450 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tomas vila
Popis

Vila Tomas se nachází v městečku Betina na ostrově Murter. Centrum městečka je vzdáleno cca 500 m., pláže cca 200 m. Ve vile jsou tři apartmány pro 3-6 osob, které jsou umístěné v přízemí a 1.patře. Každý apartmán má samostatný venkovní vstup. V přízemí je 1/6 APT - má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, koupelnu, balkon, klimatizaci, internet. V 1.patře jsou: 1/3 STD - má třílůžkový pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, balkon, klimatizaci, internet. 1/5 APT- má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem

a s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, koupelnu, balkon, klimatizaci, internet. Hostům je k dispozici malá zahrada s dětskou houpačkou, zahradní gril a parkoviště.Betina je malebné městečko na ostrově Murter, poblíž národních parků: Kornati, Krka a Vranské jezero. Je to skvělé místo pro koupání, plavbu, potápění, cykloturistiku nebo pěší turistiku. Pláže jsou zde oblázkové, písčité, betonové i skalnaté, rozmístěné po celém okolí městečka. Nejznámějšími plážemi jsou Plitka Vala, Kosirina, Zdrače.

Pokoje
STD 3 - balkon - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, kuchyňský kout vybavený, APT 1/5 (2/2+1) - balkon - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, dvě ložnice, kuchyňský kout vybavený, APT 1/6 (2/2+2) - balkon - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, dvě ložnice, kuchyňský kout vybavený
Cena zahrnuje
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
klimatizace
internet
pobytová taxa
Cena nezahrnuje
doprava
cestovní pojištění
stravování
Pořadatelem tohoto zájezdu je 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o., IČ 61682039.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Tomas