Nataša Gajič, Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 128157340

Nataša Gajič

Chorvatsko » Kvarner » ostrov Krk

, Apartmány starstarstarNataša Gajič

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 185 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: NATAŠA GAJIČ 4
Exteriér
parkování u objektu
Další vybavení
zahradní nábytek plastový
Okolí
Obchod: 400 mOblázková pláž: 350 mRestaurace: 400 m
Úvodní popis
Apartmán se nachází v části zvané Ježevac, 350 m od oblázkové pláže a 400 m od historického centra letoviska. Možnost parkování u objektu.
Popis objektu
obytná plocha 60 m2,

Místnosti:
přízemí: ložnice (1 x manželské lůžko), ložnice (2 x samostatné lůžko), koupelna (wc, sprch. kout), kuchyň (jídelní kout, terasa)

Vybavení objektu
lednička 1, klasický TV, satelit,
vaření: sporák, domácí zvíře: ne, možnost kouření: ne
Cena zahrnuje
ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (So - So), spotřebu el, energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let zdarma) a cestovní pojištění.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK B&K Tour s.r.o., IČ 46506501.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Nataša Gajič