Nada, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pirovac, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 132071805

Nada

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Pirovac

, ApartmányNada

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 255 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila NADA
Poloha
Vila Nada je od oblázkové pláže a centra vzdálená cca 300m. Vila má velikou terasu, ze které má každý apartmán svoji část. Vila je klimatizovaná a má k dispozici parkoviště, grila Wi–Fi internet.
Koupání
Vila je od oblázkové pláže vzdálená cca 300 m.
Vybavení
TYP S2 – 2–lůžkový pokoj s kuchyňským koutem,hyg. zařízení, klimatizace a společná terasa. TYP S3 – 3–lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, klimatizace a společná terasa. TYP A2+2 – ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, klimatizace a společná terasa.
Služby
Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení večeří v restauraci Ardura v centru Pirovacu.
Speciální nabídka
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.12. a 6% do 31.1.
Tipy na výlety
Vodopády řeky Krky, Kornati, Primošten.
Doprava
a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.390 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den snídaně – 1.090 Kč, večeře – 1.990 Kč, polopenze – 2.990 Kč pes - 6 Eur/den
Sport
Vodní sporty.
Cena zahrnuje
7x ubytování, pobytové taxy
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Nada