lázeňský dům Moravan, Česká republika, 26.4.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138600308

lázeňský dům Moravan

Česká republika

Střední Morava - Teplice n. Beč., Hotellázeňský dům Moravan

Termín:

26.4.2018 - 28.4.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

-

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 100 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Teplice nad Bečvou - Lázeňský dům MORAVAN
Kategorie hotelu: ***
Popis
Komfortně vybavený lázeňský dům Moravan nabízí prvotřídní lázeňské služby. Nachází se v poklidné části lázní obklopené zelení a nabízí širokou škálu služeb pro relaxaci a odpočinek. K dispozici je bazén, wellness centrum, nechybí ani pestrá nabídka léčebných a relaxačních procedur i doplňkových služeb. Ubytování je možné v různých kategoriích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky nebo dětské postýlky. Stravování probíhá formou plné penze nebo polopenze. Denně je otevřena kavárna s příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou jídel a nápojů. V létě je možné posedět na venkovní terase. Při procházkách po areálu lázní můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně, které vznikly působením teplické přírodní minerální uhličité vody, a vstup do nich se nachází nedaleko lázeňského domu Moravan.
Poloha
jedny z nejstarších lázní na Moravě jsou u města Hranice na Moravě, 40 km východně od Olomouce, disponují unikátním přírodním léčivým zdrojem alkalické zemité kyselky. Hotel je položen v malebném údolí řeky Bečvy, v poklidné části lázní a uprostřed zeleně.

Obec Teplice nad Bečvou leží na levém břehu řeky Bečvy v kopcovitém terénu s překrásným pohledem do kotliny v níž protéká řeka. Z obce je za pěkného počasí vidět panoráma Beskyd s Radhoštěm a Lysou horou, Hostýnské i Oderské vrchy. Nejstarší písemná zmínka o Teplicích nad Bečvou (do roku 1958 o Zbrašově, nyní místní část obce) pochází z roku 1328. Na části jejího katastrálního území leží Lázně Teplice nad Bečvou a evropsky známé Zbrašovské aragonitové jeskyně, jejichž vchod byl objeven přímo na území obce v roce 1912 bratry Chromými. Jeskyně byly zpřístupněny v roce 1926.
Balíček 1
Cena balíčku Relaxace v lázích (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná).
Balíček 2
Cena balíčku Wellness dny (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo dolní končetiny), 1x klasická celotělová aroma masáž), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), ovocná mísa a 2 nealkoholické nápoje nebo pivo v hotelové kavárně. Zvýhodněná cena pobytu při nástupu NE-ST.
Balíček 3
Cena balíčku Zadáno ženám (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo končetiny), 1x uhličitá koupel se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x klasická aroma masáž částečná, 1x masáž obličeje vč. očištění a tonizace), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), 3 nealkoholické nápoje nebo pivo v hotelové kavárně. Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Ne.-Út.
Balíček 4
Cena balíčku Zadáno mužům (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo končetiny), 1x uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x klasická aroma masáž částečná, 1x vstup do polária), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), 3 nealkoholické nápoje nebo pivo v hotelové kavárně. Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Ne.-Út.
Balíček 5
Cena balíčku Nevšední dny (4 noci) zahrnuje navíc: 4x plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x kyslíková terapie + vitamínový nápoj, 1x vířivá nožní lázeň). BONUS: 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). Nástupní dny: Po.
Balíček 6
Cena balíčku Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: 7x plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vyšetření EKG, v roce 2017 - 14 léčebných procedur dle doporučení lékaře v hodnotě do 410,- Kč/den, v roce 2018 - léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 380 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po.-So.
Balíček 7
Cena balíčku Letem světem za 4 dny (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem (Evropa), 1x vířivá lázeň nohou (Evropa), 1x eukalyptová uhličitá koupel se zábalem (Austrálie), 1x madagaskarská masáž částečná (Afrika), 1x masáž lávovými kameny částečná (Amerika), 1x thajská olejová masáž částečná (Asie), 1x vstup do polária (Arktida)), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x zapůjčení oděvu do polária, 1x 2hod vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu s ledovou tříští (Antarktida). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Ne.-Út.
Balíček 8
Cena balíčku Májové lázeňské pohlazení - Relaxační/léčebný pobyt na 3,4 či 5 dní (2,3,4 noci) zahrnuje navíc: polopenzi výběrového typu (snídaně bufet, večeře výběz z menu), možnost dokoupení oběda za 145 Kč/os., džbánek (0,5 l) osvěžující limonády os./noc, léčebný program.
2 nebo 3 noci: uhličitá koupel se zábalem, částečný zábal bahnem z Mrtvého moře, částečná klasická aromamasáž, denně hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu, BONUS: 1x dvouhodinový vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu.
4 noci: malá vstupní lékařská prohlídka, uhličitá koupel se zábalem, částečný zábal bahnem z Mrtvého moře, částečná klasická aromamasáž, vířivá nožní lázeň, denně hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu, BONUS: 1x dvouhodinový vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu.
Balíček 9
Cena balíčku Kouzelné léto v lázních (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí výběrového typu (snídaně bufet, večeře výběr z menu), 1x láhev 0,7l červeného vína na pokoj, poukázku na kávu a zákusek v hotelové kavárně, 1x lázeňské oplatky, léčebný program: 1x malá vstupní lékařská prohlídka, 2x celková uhličitá koupel s růžovým aroma se zábalem, 1x klasická částečná masáž s růřovým olejem a rakytníkem, 2x celková uhličitá koupel s přírodní solí z Mrtvého moře se zábalem, 2x zábal části těla (zad či nohou) z bahna z Mrtvého moře, 6x hod. vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu, 1x 2hod. vstup do hotelového wellness centra. Uvedený léčebný program může být lékařem na základě posouzení zdravotního stavu upraven. Nástup NE - PÁ. Pobyt lze libovolně prodloužit (ubytování bez procedur).
Balíček 10
Cena balíčku Lázeňská ochutnávka (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, procedury (1x celková uhličitá koupel přísadová se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň přísadová se zábalem, 1x klasická masáž částečná), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne.-St.
Balíček 11
Cena balíčku Lázeňská terapie při křečových žilách (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x malá vstupní prohlídka, procedury (6x celková uhličitá koupel se zábalem, 6x suchý plynový bazén dolních končetin, 3x střídavá nožní lázeň, 3x přístrojová lymfodrenáž nohou (žilní program), 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x skupinové cvičení v bazénu), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).
Balíček 12
Cena balíčku Lázeňské rozmazlování (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, 1x láhev červeného moravského vína 0,7l na dvoulůžkový pokoj, procedury (1x celková uhličitá koupel s přísadou dle výběru se zábalem, 1x klasická masáž částečná s olejem dle výběru, 1x celotělový zábal dle vlastního výběru aroma, 1x vířivá nožní lázeň, 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne.-Út..
Balíček 13
Cena balíčku Lázeňský týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje navíc: 7x plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře, 2x klasická masáž částečná), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.).
Balíček 14
Cena balíčku Léčba ischemické choroby dolních končetin a diabetické neuropetie dolních končetin (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 5x suchý plynový bazén dolních končetin, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x Hauffeho lázeň, 2x vířivá nožní lázeň, 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).
Balíček 15
Cena balíčku Léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x vyšetření EKG, 2x částečná klasická masáž, 1x skupinové cvičení v bazénu, 3x skupinový léčebný tělocvik, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 2x lokální parafínový zábal, 3x celková uhličitá koupel se zábalem, 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). 14 nocí s 10% slevou navíc: 1x částečná klasická masáž, 1x skupinové cvičení v bazénu, 2x skupinový léčebný tělocvik, 3x elektroléčba dle určení lékaře, 2x lokální parafínový zábal, 5x celková uhličitá koupel se zábalem, 8x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).
Balíček 16
Cena balíčku Léčba lupénky a atopického ekzému (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vstup do polária, procedury (1x lokální parafínový zábal nebo elektroléčbu, 3x biolampu, Ovesnou kúru (3x celková uhličitá koupel ovesná se zábalem a výživným tělovým mlékem), Kúru z Mrtvého moře (1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře se zábalem), Bio regenerační kúru (2x celková uhličitá koupel se syrovátkovou přísadou a zklidňujícím zábalem)).
Balíček 17
Cena balíčku Léčebný pobyt pro klienty s hypertenzí (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x vekou lékařskou prohlídku, procedury (1x Holter monitorace krevního tlaku, 6x celková uhličitá koupel se zábalem, 6x suchý plynový bazén nohou, 2x skupinové cvičení v bazénu, 2x skupinový léčebný tělocvik, 1x Nordic waling s trenérem, 3x klasická masáž částečná).
Balíček 18
Cena balíčku Léčebný pobyt Senior (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury: (1x vyšetření EKG, 5x celková uhličitá koupel se zábalem, 2x klasická masáž částečná, 2x lokální parafinový zábal nebo elektroléčba dle doporučení lékaře), 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).
Balíček 19
Cena balíčku Teplická léčebně - relaxační kúra (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x ceková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a jasmínovým aroma se zábalem, 1x celková uhličitá koupel brusinová se zábalem, 1x kyslíková terapie včetně vitamínového nápoje, 1x lokální parafínový zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x brusinková masáž částečná s rakytníkovým olejem, 1x klasická masáž částečná), 7x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.), 2x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.).
Balíček 20
Cena balíčku Zdravé srdce (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x velkou vstupní lékařskou prohlídku, léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 580 Kč/den. Procedury jsou poskytovány Po.-So.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, kavárna, konferenční služby, sál, hotel. trezor, jídelna, venkovní terasa, úschovna a půjčovna kol, stolní tenis, kulečník, šachy, tělocvična, balneoprovoz, vnitřní vyhřívaný rehabilitační bazén, wellness centrum se saunovým světem, kosmetika, pedikúra, akceptace platebních karet, parkoviště (jen na objednání a za poplatek a vratnou kauci za parkovací kartu na místě).
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje typu Standard plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, uzamykatelná zásuvka, chladnička, WiFi (zdarma), zapůjčení županu. 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 3 menu) nebo polopenze (podle výběru pobytu).
Indikace a léčba
INDIKACE: chronická ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak, stavy po zánětech žil, kardiomyopatie, poruchy pohybového aparátu, ischemická choroba dolních končetin.

Léčba: vodoléčba (uhličité koupele, přísadové uhličité koupele, vířivé lázně, podvodní masáže...), zábaly (lokální tepelné zábaly - rašelina, parafín, parafango, zábaly z bahna Mrtvého moře), masáže (klasické masáže částečné - celotělové, aromamasáže, relaxační, reflexní, lávovými kameny, masáž obličeje, Thajské masáže, ....), elektroléčba (iontoforéza, galvanizace, diatermie, solux, diadynamik, ultrazvuk...), oxygenoterapie, inhalace, VacuShape, solná jeskyně Saltika, procedura v poláriu Arktika. Skotský střik a suchý plynový bazén k dispozici v LS Janáček.
Sport a volný čas
Bowling - je přístupný pro lázeňské hosty i pro širokou veřejnost, rezervovat si jej můžete telefonicky v kavárně Janáček na tel. čísle 581 687 352.
Cykloturistika - lázněmi prochází hustá a dobře značená síť několika významných a velice atraktivních cyklostezek určených pro začátečníky i pokročilejší sportovce.
Jantarová stezka - 300 km Jantarové stezky prochází kromě Teplic nad Bečvou a Hranického krasu také oblastí Ostravska, Oderskými vrchy, Moravskou bránou, Hanou, Drahanskou vrchovinou, Moravským krasem, Brnem a končí ve vinařské oblasti Pálavě.
Vybrané cyklotrasy:
1. Hranice - Olšovec - Partutovice - Střítež - Jindřichov - Nejdek - Bělotín - Polom - Heřmanice - Hranické Loučky - Špičky – Hranice, délka 42 km, zajímavosti na trase:
• Humplíkův vodní mlýn: jedinečný obilný mlýn se zachovalým vnitřním vybavením ve Stříteži nad Ludinou
• Polomské rybníky: soustava 5 rybníků v katastrech obcí Polom a Heřmanice
2. Teplice nad Bečvou - Zbrašov - U Antoníčka - Maleník - U Huberta - okolo Krásnice - Helfštýn - Týn - Lipník nad Bečvou - Týn (Pod lípou) - Týn točna - Dříně - Rybáře (lávka) - Hranice restaurace Na Střelnici - Hranice Sokolovna - Teplice nad Bečvou, délka 32 km, zajímavosti na trase:
• Lipník nad Bečvou: městská památková restaurace
• Hůrka: národní přírodní rezervace
• Helfštýn: rozsáhlá hradní zřícenina známá pořádáním nejrůznějších akcí.

Sportovní vyžití přímo v areálu lázní (tenis, stolní tenis, Nordic walking, cykloturistika, minigolf, fitness, kulečník, plavání, polárium, půjčovna kol a NW holí).
Tenis - v areálu lázní se nachází tenisové kurty. Rezervace jsou přijímány na telefonním čísle 606 746 021 u správce tenisových kurtů. Provozní doba dle počasí: duben - srpen 9:00 - 21:30 hod., září - říjen 9:00 – 19:00 hod.
Minigolf - minigolfové hřiště je umístěno v parku přímo naproti sanatoriu Bečva, na opačné straně řeky. Skládá se z osmnácti drah, u většiny se musí překonávat překážka. Každý hráč má jednu hůl a jeden či více míčů. Smyslem hry je dopravit míč do cílové jamky nejmenším možným počtem úderů. Každoročně hřiště slouží široké veřejnosti. Od 28. dubna do 15. října je v provozu denně za příznivého počasí od 9:00 – 19:00 hodin. Rezervace není nutná.
Stolní tenis - k dispozici pouze pro lázeňské hosty v lázeňském sanatoriu Moravan. Pinpongové pálky i míčky si můžete zapůjčit v recepci lázeňského sanatoria Moravan.
Kulečník - k dispozici pouze pro lázeňské hosty ve společenské místnosti lázeňského sanatoria Janáček nebo lázeňského sanatoria Moravan.
Tágo a koule k zapůjčení na recepcích příslušných sanatorií.
Bazény - rehabilitační bazén s protiproudem se nachází v sanatoriu Moravan, zcela nový bazén s parní saunou navštivte také v sanatoriu Janáček.
Wellness centrum Moravan
Solárium - se nachází v sanatoriu Janáček a je k dispozici pro lázeňské hosty a veřejnost.
Fitnesscentrum
Nordic Walking – trasy v okolí:
Trasa A - hnědožluté značení, délka trasy 1923 m, celkové převýšení 27 m
Trasa B - zelené značení, délka trasy 2987m, celkové převýšení 20 m
Trasa C - modré značení, délka trasy 1923 m, celkové převýšení 70 m

Přírodní sportovní a zábavní centrum pro rodiny s dětmi - www.heipark.cz

Golfové hřiště Radíkov 9 jamek pro začátečníky i zkušené golfisty

Plovárna Hranice - vnitřní i venkovní bazény s řadou atrakcí - www. aquaparkplovarnahranice.cz
Cena zahrnuje
2x, 3x, 4x nebo 7x ubytování se stravou (dle výběru pobytu).
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), poplatek z lůžkové kapacity (4,- Kč/os./noc), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Cena balíčku Relaxace víkend (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).
Balíček 2
Cena balíčku Wellness víkend (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo dolní končetiny), 1x klasická celotělová aroma masáž), 2x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), ovocná mísa a 2 nealkoholické nápoje nebo pivo v kavárně.
Balíček 3
Cena balíčku Zadáno ženám (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo končetiny), 1x uhličitá koupel se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x klasická aroma masáž částečná, 1x masáž obličeje vč. očištění a tonizace), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), 3 nealkoholické nápoje nebo pivo v kavárně.
Balíček 4
Cena balíčku Zadáno mužům (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo končetiny), 1x uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem a zábalem, 1x klasická aroma masáž částečná, 1x vstup do polária), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), 3 nealkoholické nápoje nebo pivo v kavárně.
Balíček 5
Cena balíčku Nevšední dny (4 noci) zahrnuje navíc: 4x plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x kyslíková terapie + vitamínový nápoj, 1x vířivá nožní lázeň). BONUS: 1x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.).
Balíček 6
Cena balíčku Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: 7x plnou penzi, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vyšetření EKG, 14 léčebných procedur dle doporučení lékaře (v hodnotě do 410,- Kč/den, procedury jsou poskytovány PO-SO).
Balíček 7
Cena balíčku Letem světem za 4 dny (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem, 1x vířivá lázeň nohou, 1x eukalyptová uhličitá koupel se zábalem, 1x madagaskarská masáž částečná, 1x masáž lávovými kameny částečná, 1x thajská olejová masáž částečná, 1x vstup do polária), 3x vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu (1 hod.). BONUS: 1x zapůjčení oděvu do polária, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.).
Balíček 8
Cena balíčku Májové lázeňské pohlazení - Relaxační/léčebný pobyt na 3,4 či 5 dní (2,3,4 noci) zahrnuje navíc: polopenzi výběrového typu (snídaně bufet, večeře výběz z menu), možnost dokoupení oběda za 145 Kč/os., džbánek (0,5 l) osvěžující limonády os./noc, léčebný program.
2 nebo 3 noci: uhličitá koupel se zábalem, částečný zábal bahnem z Mrtvého moře, částečná klasická aromamasáž, denně hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu, BONUS: 1x dvouhodinový vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu.
4 noci: malá vstupní lékařská prohlídka, uhličitá koupel se zábalem, částečný zábal bahnem z Mrtvého moře, částečná klasická aromamasáž, vířivá nožní lázeň, denně hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu, BONUS: 1x dvouhodinový vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu.
Balíček 9
Cena balíčku Dovolená v lázních na 5 či 7 dní (4 nebo 6 nocí) zahrnuje navíc: 4x nebo 6x ubytování s polopenzí výběrového typu (snídaně bufet, večeře výběr z menu), 1x letní drink Aperol Spritz na uvítanou, léčebný program: 1x malá vstupní lékařská prohlídka, 1x uhličitá koupel brusinková se zábalem, 1x brusinková klasická částečná masáž s rakytníkovým olejem, neomezený vstup do fittness a bazénu (ve vyhrazenou dobu), 7 nocí navíc 1x vířivá lázeň dolních končetin. Uvedený léčebný program může být lékařem na základě posouzení zdravotního stavu upraven. BONUS: 10% sleva na další procedury, 1 hodina bowlingu v LD Janáček za 1 Kč.
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

lázeňský dům Moravan