Hotel Miramare, Česká republika, Jižní Morava, 26.4.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138510725

Hotel Miramare

Česká republika » Jižní Morava

, starstarstarstarHotel Miramare

Termín:

26.4.2018 - 29.4.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 410 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Luhačovice - Lázeňský komplex MIRAMARE
Poloha
v klidném prostředí v blízkosti lázeňského centra.
Balíček 6
Cena balíčku Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, lázeňské procedury a vstupní lékařské vyšetření v celkové ceně 5040,- Kč/týden, zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 7
Cena balíčku Seniorský pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařskou konzultaci, 11 lázeňských procedur (2x klasická masáž částečná, 2x suchá CO2 koupel, 2x přírodní uhličitá koupel, 1x kondiční gymnastika, 4x přírodní inhalace minerální vodou Vincentka), zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 8
Cena balíčku Harmonie a zdraví (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařskou konzultaci, 8 lázeňských procedur (2x uhličitá koupel přírodní, 1x přísadová koupel ovesná, 2x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 2x relaxační zábal dle vlastního výběru (čokoládový, medový, bylinkový), 1x základní pedikúra), zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 9
Cena balíčku Preventivní program (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury v celkové ceně 3360,- Kč/týden, zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 10
Cena balíčku Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury v celkové ceně 2660,- Kč/týden, zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 11
Cena balíčku Lázeňská klasika (7 nocí) zahrnuje navíc: vstupní lékařské vyšetření, 6 lázeňských procedur (2x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 2x přírodní rašelinový zábal na páteř nebo klouby, 2x přírodní uhličitá koupel), zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 12
Cena balíčku Lázeňský Silvestr v Luhačovicích (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, 6 lázeňských procedur (2x léčivá přírodní uhličitá koupel, 1x přísadová koupel pro zahřátí těla, 2x klasická masáž částečná s esenciálním olejem, 1x relaxační zábal), volný vstup do bazénu a infrasauny, kulturní program (živá hudba, výlet do okolí (za poplatek), Novoroční koncert (za poplatek)), Silvestrovský večer (silvestrovská večeře, raut, půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostrojem a tombolou). BONUS: sleva 10 % na všechny dokoupené procedury. Možnost dokoupení obědů (plné penze).
Balíček 13
Cena balíčku Wellness Silvestr v Luhačovicích (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, 6 lázeňských procedur (2x přísadová koupel pro zahřátí těla, 2x klasická masáž částečná s esenciálním olejem, 2x relaxační zábal), volný vstup do vodního relax centra, kulturní program (živá hudba, výlet do okolí (za poplatek), Novoroční koncert (za poplatek)), Silvestrovský večer (silvestrovská večeře, raut, půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostrojem a tombolou). BONUS: sleva 10 % na všechny dokoupené procedury. Možnost dokoupení obědů (plné penze).
Balíček 14
Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, zapůjčení županu, lázeňské procedury (2x přírodní uhličitá koupel, 2x klasická masáž esenciáolním olejem čásečná, 1x přísadová koupel, 1x relaxační zábal), volný vstup do bazénu a infrasauny), 10% sleva na dokoupené procedury, Silvestrovský program - slavnostní večeře, raut půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostroj, tombola. BONUS: jednolůžkový pokoj v ceně dvoulůžkového.
Balíček 15
Cena balíčku Lázně na ochutnávku (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu, procedury (2x klasická masáž éterickými oleji částečná, 2x relaxační koupel, 4x inhalace Vincentkou).
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, 2 restaurace, denní bar, Wi-Fi (zdarma), 2 bazény, infra sauna, Jávský masážní salon, solárium, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, uzavřené parkoviště, vlastní léčebné prameny, lékař a zdrav. personál.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, telefon, lednička, balkón (některé pokoje).
Stravování
polopenze nebo plná penze (dle výběru pobytu), snídaně (bufet), obědy a večeře (výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).
Indikace a léčba
INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.
Sport a volný čas
- Luhapark - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty (tenis - kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis).
- Městská plovárna - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění.
- Koupaliště DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen – září.
- Tenisové kurty TK 2000 Luhačovice – nachází se přímo v centru města.
- Přírodní vodní skluzavka – nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega.
- Jízda na koni – v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf).
- Půjčovny kol a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196).
- Půjčovna lodiček a šlapadel – otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech.
- Sportovní hala Radostova – nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.
Cena zahrnuje
2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí nebo 7x ubytování s plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu a infra sauny.
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Cena balíčku Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou).
Balíček 2
Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje navíc: možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní masáž, 1x relaxační koupel s přísadou).
Balíček 3
Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (2, 3 noci) zahrnuje navíc: možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky)).
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.
Balíček 4
Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (4, 5 nocí) zahrnuje navíc: možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x bylinková koupel, 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky)).
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.
Balíček 5
Cena balíčku Wellness Silvestr zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a možností dokoupení obědů, lékařská konzultace, procedury: 2x přísadová zázvorová koupel pro zahřátí těla, 2x relaxační zázvorový zábal, 2x klasická částečná masáž zázvorovým olejem, 1x ošetření saténové ruce; volný vstup do relax centra (bazén, whirlpool, parní a suchá sauna), dárek na pokoji, SIlvestrovský večer: slavnostní večeře, raut, půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostrojem a tombolou. Možnost dokoupení procedur s 10% slevou, za poplatek výlet do okolí nebo Novoroční koncert.
BONUS: jednolůžkový pokoj v ceně dvoulůžkového!
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Hotel Miramare