Hotel Miramare, Česká republika, Jižní Morava, 26.4.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138510725

Hotel Miramare

Česká republika » Jižní Morava

, starstarstarstarHotel Miramare

Termín:

26.4.2018 - 29.4.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 410 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Luhačovice - Lázeňský komplex MIRAMARE
Popis
Hotely MIRAMARE jsoui tvořeny 3 propojenými hotely - Miramare I, Miramare II a Miramare - Helena (pouze jednolůžkové pokoje) a nabízejí komplexní služby po jednou střechou. K hotelům patří depandance - Vila Rita a Nasta (budovy bez výtahu). Hotely Miramare II a Miramare - Helena nabízejí pokoje Superior, v ostatních hotelech jsou pokoje Standard.
Poloha
v klidném prostředí v blízkosti lázeňského centra.
Balíček 1
Cena balíčku Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu a infrasauny.
Balíček 2
Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x podvodní koupel, 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu a infrasauny.
Balíček 3
Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (2, 3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, v roce 2018 - 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky), v roce 2019 - 1x relaxační koupel s přísadou), volný vstup do bazénu. 3 noci navíc: 1x podvodní masáž. Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.
Balíček 4
Cena balíčku Relaxační pobyt v týdnu (4, 5 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí, možnost konzultace s lékařem za poplatek 300,- Kč, procedury (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou, v roce 2018 - 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky), v roce 2019 - 1x aromatický parafínový zábal), volný vstup do bazénu.
Relaxační pobyty mimo víkend a státní svátky.
Balíček 5
Cena balíčku Wellness Silvestr zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a možností dokoupení obědů, lékařská konzultace, procedury: 2x přísadová zázvorová koupel pro zahřátí těla, 2x relaxační zázvorový zábal, 2x klasická částečná masáž zázvorovým olejem, 1x ošetření saténové ruce; volný vstup do relax centra (bazén, whirlpool, parní a suchá sauna), dárek na pokoji, SIlvestrovský večer: slavnostní večeře, raut, půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostrojem a tombolou. Možnost dokoupení procedur s 10% slevou, za poplatek výlet do okolí nebo Novoroční koncert.
BONUS: jednolůžkový pokoj v ceně dvoulůžkového!
Balíček 6
Cena balíčku Komplexní kúra (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4900 Kč (v roce 2018 Kč 5040,-) na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). V případě pobytu na 14 dní druhý týden lékařské vyšetření závěrečné.
Balíček 7
Cena balíčku Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařskou konzultaci, 10 lázeňských procedur (rok 2018 např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá CO2 koupel, 2x přírodní uhličitá koupel, 1x kondiční gymnastika, 4x přírodní inhalace minerální vodou Vincentka; rok 2019 např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá CO2 koupel, 2x přírodní uhličitá koupel, 2x kyslíková terapie, 2x přístrojová inhalace Vincentkou, pitná kúra), zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 8
Cena balíčku Harmonie a zdraví (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, vstupní lékařskou konzultaci, 8 lázeňských procedur (2x uhličitá koupel přírodní, 1x přísadová koupel ovesná, 2x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 2x relaxační zábal dle vlastního výběru (čokoládový, medový, bylinkový), 1x základní pedikúra), zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 9
Cena balíčku Preventivní program (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4200 Kč (v roce 2018 Kč 3360,-) na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). V případě pobytu na 14 dní druhý týden lékařské vyšetření závěrečné.
Balíček 10
Cena balíčku Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 2800 Kč (v roce 2018 Kč 2660,-) na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 11
Cena balíčku Lázeňská klasika (7 nocí) zahrnuje navíc: vstupní lékařské vyšetření, 6 lázeňských procedur (2x klasická masáž s éterickými oleji částečná, 2x přírodní rašelinový zábal na páteř nebo klouby, 2x přírodní uhličitá koupel), zapůjčení županu (pokoje Superior).
Balíček 12
Cena balíčku Lázeňský Silvestr v Luhačovicích (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, 6 lázeňských procedur (2x léčivá přírodní uhličitá koupel, 1x přísadová koupel pro zahřátí těla, 2x klasická masáž částečná s esenciálním olejem, 1x relaxační zábal), volný vstup do bazénu a infrasauny, kulturní program (živá hudba, výlet do okolí (za poplatek), Novoroční koncert (za poplatek)), Silvestrovský večer (silvestrovská večeře, raut, půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostrojem a tombolou). BONUS: sleva 10 % na všechny dokoupené procedury. Možnost dokoupení obědů (plné penze).
Balíček 13
Cena balíčku Wellness Silvestr v Luhačovicích (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, 6 lázeňských procedur (2x přísadová koupel pro zahřátí těla, 2x klasická masáž částečná s esenciálním olejem, 2x relaxační zábal), volný vstup do vodního relax centra, kulturní program (živá hudba, výlet do okolí (za poplatek), Novoroční koncert (za poplatek)), Silvestrovský večer (silvestrovská večeře, raut, půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostrojem a tombolou). BONUS: sleva 10 % na všechny dokoupené procedury. Možnost dokoupení obědů (plné penze).
Balíček 14
Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, zapůjčení županu (kategorie Superior), lázeňské procedury (2x přírodní uhličitá koupel, 2x klasická masáž esenciáolním olejem čásečná, 1x přísadová koupel, 1x relaxační zábal), volný vstup do bazénu a infrasauny), 10% sleva na dokoupené procedury, Silvestrovský program - slavnostní večeře, raut půlnoční přípitek, zábava s kapelou, ohňostroj, tombola. BONUS: jednolůžkový pokoj v ceně dvoulůžkového.
Balíček 15
Cena balíčku Lázně na ochutnávku (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu (kategorie Superior), procedury (2x klasická masáž éterickými oleji částečná, 2x relaxační koupel, 4x inhalace Vincentkou).
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, 2 restaurace, denní bar, zimní terasa, Wi-Fi (zdarma), kompletní balneoprovoz, 2 bazény, infra sauna, Jávský masážní salon, solárium, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, uzavřené parkoviště, 2 vlastní léčebné prameny, lékař a zdrav. personál.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, telefon, lednička (Superior), balkón (některé pokoje).
Stravování
polopenze nebo plná penze (dle výběru pobytu), snídaně (bufet), obědy a večeře (výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).
Indikace a léčba
INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes.

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.
Sport a volný čas
- Luhapark - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty (tenis - kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis).
- Městská plovárna - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění.
- Koupaliště DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen – září.
- Tenisové kurty TK 2000 Luhačovice – nachází se přímo v centru města.
- Přírodní vodní skluzavka – nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega.
- Jízda na koni – v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf).
- Půjčovny kol a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196).
- Půjčovna lodiček a šlapadel – otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech.
- Sportovní hala Radostova – nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.
Cena zahrnuje
2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí nebo 7x ubytování s plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu a infra sauny.
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Hotel Miramare