Apartmány Apollo e Scala, Itálie, Adriatická riviéra, Bibione, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 125807573

Apartmány Apollo e Scala

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, Apartmány starApartmány Apollo e Scala

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

9 100 Kč  -15 %
7 700 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Apollo, Scala e Ca Cividale
Kategorie hotelu: **
Popis
Apartmány Apollo, Scala e Ca Cividale jsou situovány ve 3 menších budovách, které jsou od sebe vzdáleny cca 300 m a nacházejí se cca 500 m od písečné pláže a nedaleko centra Bibione. Jedná se o jednoduší ubytování. V Apollu je možný pobyt s malým domácím zvířátkem (do 5 kg, nutno vyžádat při rezervaci) a klientům je k dispozici parkoviště. V případě ubytování v budově Scala mohou hosté využít kryté parkoviště. Apartmány jsou vybaveny jednoduše, ale funkčně a je zde k dispozici mikrovlnná trouba, televize, trezor a kávovar.
Vybavení
parkoviště,pes povolen,TV,trezor,mikrovlnná trouba,klimatizace,
Typ B4 - bilo(4)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem, koupelna, balkon. Bez klimatizace.
Typ C5 - trilo(5)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelna, balkon a klimatizace.
Typ C6 - trilo(6)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelna, balkon a klimatizace.
Typ C7 - trilo(7)
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelna, balkon a klimatizace.
Cena zahrnuje
klimatizace, nájem na uvedený počet nocí, parkoviště, plážový servis, spotřeby energií, závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
povlečení 8€, ručníky (za týden) 7€, pobytová taxa, vratná kauce 100€
Cena zahrnuje
nájem na uvedený počet nocí, parkoviště, plážový servis, spotřeby energií, závěrečný úklid
Pořadatelem tohoto zájezdu je Italieonline s.r.o., IČ 27614140.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Apartmány Apollo e Scala